AnasayfaHakkımızdaReferanslarAlan Adı (Domain)IBAN Bilgileri ve Ödeme BildirimiKurumsal Web Sitesiİletişim
Dokun & Ara : 0507 474 04 46
Datahavuz Logo
Tam 12 yıldır hayalinizi tasarlıyor, fikrinizi programlıyoruz. [Datahavuz Web Yazılım ve İnternet Danışmanlığı]
DATAHAVUZ HAKKINDA

 Datahavuz Web Yazılım ve İnternet Danışmanlığı, 2008 yılından bu yana farklı projeler üreten, yazılım şirketlerinde -sahada- uzmanlığını kazanan  Umut Keskin tarafından yürütülen hizmettir.

Bugüne kadar uzanan süreçte çeşitli ülkelere, şehirlere, sektörlere yönelik çalışmalarla sektörümüzde "freelance" diye tabir edilen biçimde çalışmaktayım.

Müşteri memnuniyetini esas alan zihniyet ile ne istendiğini tam olarak anlayan ve bu istenenleri eksiksiz olarak teslim eden çalışma şeklini prensip edindim. Paranın değil hakkımdaki olumlu söylemlerin peşinden koştum ve bunun karşılığını da referanslardan gelen işler sayesinde fazlasıyla aldığımı düşünüyorum. "Hak" kavramını baz alarak, teknoloji dünyasının parçası olan web sektöründe duyguları da terk etmeden bakmaktayım işlerime ve müşterilerime.

2006 yılında Dumlupınar Üniversitesi  Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarında ağ ve sistem kurulumları üzerine çalışmalar yaptım. 2007 bitiminde yazılım şirketinde işe başladım ve bir süre devam ettim. Komutla çalışmanın üretkenliği etkilediğini düşündüğüm için kendi başıma devam etme kararı aldım. Reklam ajansları aracılığıyla farklı ülkelerden işler aldım. Başta Hollanda olmak üzere Almanya, İtalya firmalarının işleri tertemiz teslim ettim. Memnuniyetlerini bildiren müşterilerim -maddiyattan ziyade- en büyük kazancım oldu.

Günlük en az iki saatimi araştırmaya ayırıyor, yeni teknolojileri yakından takip ediyorum. Bunu da yeterli görmediğimden ikinci üniversitem olan AÖF Web Tasarımı ve Kodlama bölümünde ihtisas ediniyorum.

Umut KESKİN - 0507 474 0 446


 
(0507) 474 0 446